Brakowanie dokumentacji medycznej

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe „Bristol” MSWiA  w Kudowie- Zdroju uprzejmie informuje o możliwości ubiegania się o odbiór oryginału dokumentacji medycznej (historii chorób) osób, które były pacjentami Sanatorium 2001, przeznaczonej do zniszczenia.

     Osobami uprawnionymi do odbioru oryginału indywidualnej dokumentacji medycznej są: pacjent, jego przedstawiciel ustawowy albo osoba upoważniona przez pacjenta. Dokumentacja ta może zostać wydana pacjentowi lub osobie przez niego upoważnionej na pisemny wniosek złożony do dnia 30 czerwca 2023 roku w Sekretariacie  (czynne od pon do pt od godz. 7:25 do godz. 15:00 ). Odbiór dokumentacji możliwy jest po osobistym stawieniu się, okazaniu dokumentu tożsamości potwierdzającego uprawnienie do odbioru tej dokumentacji oraz pokwitowaniu odbioru.

    Po w/w terminie dokumentacja medyczna zgodnie z obowiązującymi przepisami zostanie przeznaczona do brakowania (zniszczenia)  bez możliwości odtworzenia danych osobowych.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Archiwum
Data utworzenia:2021-12-22
Data publikacji:2021-12-22
Osoba sporządzająca dokument:Admin
Osoba wprowadzająca dokument:Paweł Galas
Liczba odwiedzin:1314

Rozwiń Historia zmian

Data i godzina zmianyOsoba zmieniającaOpis zmianyPoprzednia wersja
2023-05-22 07:53:57Paweł GalasDodanie inforamcji o brakowniu dokumentacji medycznej z 2001 rokuBrakowanie dokumentacji medycznej